Showing 133–144 of 666 results
Filter by price
Dell
Dell 451-BBIE Battery for Latitude E5440
SKU:
DL-BBIE
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5225mAh |
| Part Number | 451-BBIE |
Dell 451-BBIF Battery for Latitude E5440
SKU:
DL-BBIF
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5225mAh |
| Part Number | 451-BBIF |
Dell 451-BBJY Battery for for Inspiron 14, Inspiron 15
SKU:
DL-BBJY
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 39.0Wh / 3800mAh |
| Part Number | 451-BBJY |
Dell 451-BBKJ Battery for Latitude E7240
SKU:
DL-451BBKJ
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 45.0Wh / 6081mAh |
| Part Number | 451-BBKJ |
Dell 451-BBLX Battery
SKU:
DL-BBLX
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.2Wh / 3800mAh |
| Part Number | 451-BBLX |
Dell 451-BBOG Battery for Latitude E7420 E7440 E7450
SKU:
DL-BBOG
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 47.0Wh / 6351mAh |
| Part Number | 451-BBOG |
Dell 451-BBQE Battery
SKU:
DL-BBQE
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 47.0Wh / 6351mAh |
| Part Number | 34GKR |
Dell 451-BBSX Battery for Latitude E7270
SKU:
DL-BBSX
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.6V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 51.0Wh / 6711mAh |
| Part Number | 451-BBSX |
Dell 451-BBSY Battery for Latitude 14-E
SKU:
DL-451BBSY
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.6V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 55.0Wh / 7237mAh |
| Part Number | 451-BBSY |
Dell 451-BBSY Battery for Latitude E7270
SKU:
DL-E7270
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.6V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 51.0Wh / 6711mAh |
| Part Number | 451-BBSY |
Dell 451-BBUJ Battery for Latitude E5250, E52700, E5570
SKU:
DL-451BBUJ
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 47.0Wh / 4123mAh |
| Part Number | 451-BBUJ |
Dell 451-BBUM Battery for Latitude E5250
SKU:
DL-BBUM
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 47.0Wh / 4123mAh |
| Part Number | 451-BBUM |