Showing 145–156 of 666 results
Filter by price
Dell
Dell 451-BBUQ Battery for Latitude E5450
SKU:
DL-BBUQ
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.6V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 62.0Wh / 8158mAh |
| Part Number | 451-BBUQ |
Dell 451-BBVN Battery for Inspiron 13
SKU:
DL-BBVN
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | 451-BBVN |
Dell 451-BBZL Battery for Latitude 12 7280 7480
SKU:
DL-451BBZL
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | 451-BBZL |
Dell 451-BBZP Battery for Latitude E5280 E5480 E5580
SKU:
DL-BBZP
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3500mAh |
| Part Number | 451-BBZP |
Dell 451-BBZT Battery for Latitude 5290 5480 5490 5491 5495 5580 5590 5591
SKU:
DL-BBZT
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 51.0Wh / 4474mAh |
| Part Number | 451-BBZT |
Dell 451-BCDM Battery for Inspiron 17 7000
SKU:
DL-451BCDM
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 15.2V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 56.0Wh / 3500mAh |
| Part Number | 451-BCDM |
Dell 451-BCJG Battery for Latitude 5300 2-IN-1
SKU:
DL-BCJG
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.6V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 60.0Wh / 7895mAh |
| Part Number | 451-BCJG |
Dell 451BB0E Battery for Latitude 14- 7000
SKU:
DL-451BB0E
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 47.0Wh / 6351mAh |
| Part Number | 451BB0E |
Dell 451BBFW Battery for Latitude E7240
SKU:
DL-451BBFW
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 45.0Wh / 6081mAh |
| Part Number | 451BBFW |
Dell 453-BBBD Battery for Latitude 12 (7204)
SKU:
DL-453BBBD
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 97.0Wh / 8739mAh |
| Part Number | 453-BBBD |
Dell 453-BBBE Battery for Latitude 12
SKU:
DL-453BBBE
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 97.0Wh / 8739mAh |
| Part Number | 453-BBBE |
Dell 45N3J Battery for Latitude E5280 E5480 E5580
SKU:
DL-45N3J
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3500mAh |
| Part Number | 45N3J |