Showing 229–240 of 666 results
Filter by price
Dell
Dell 8P3YX Battery for Inspiron 14R
SKU:
DL-8P3YX
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5225mAh |
| Part Number | 8P3YX |
Dell 8PGNG Battery for XPS14
SKU:
DL-8PGNG
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 57.7Wh / 5200mAh |
| Part Number | 8PGNG |
Dell 8RT13 Battery for Inspiron M531R
SKU:
DL-8RT13
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 14.8V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 40.0Wh / 2703mAh |
| Part Number | 8RT13 |
Dell 8TT5W Battery
SKU:
DL-8TT5W
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 14.8V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 40.0Wh / 2703mAh |
| Part Number | 8TT5W |
Dell 8V5GX Battery for Latitude E5450 E5550 E5570 E5470
SKU:
DL-8V5GX
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 51.0Wh / 6892mAh |
| Part Number | 8V5GX |
Dell 9 Cell Latitude E5440 E5540 Battery
SKU:
DL-E5440XT
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 97.0Wh / 8739mAh |
| Part Number | 0K8HC |
Dell 9 Cell Latitude E5440 E5540 Battery
SKU:
DL-0K8HC-2
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 86.0Wh / 7748mAh |
| Part Number | 0K8HC |
Dell 90V7W Battery for XPS13
SKU:
DL-90V7W
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.6V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 56.0Wh / 7368mAh |
| Part Number | 90V7W |
Dell 911MD Battery for Inspiron 14R
SKU:
DL-911MD
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5225mAh |
| Part Number | 911MD |
Dell 93FTF Battery for Latitude 5290 5480 5490 5491 5495 5580 5590 5591
SKU:
DL-93FTF
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 51.0Wh / 4474mAh |
| Part Number | 93FTF |
Dell 954DF Battery for Latitude
SKU:
DL-954DF
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 47.0Wh / 4123mAh |
| Part Number | 954DF |
Dell 970V9 Battery for Latitude E5440
SKU:
DL-970V9
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5225mAh |
| Part Number | 970V9 |