Showing 241–252 of 666 results
Filter by price
Dell
Dell 98J9N Battery for Latitude 5300 2-IN-1
SKU:
DL-98J9N
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.6V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 60.0Wh / 7895mAh |
| Part Number | 98J9N |
Dell 991XP Battery for Inspiron 15 5551
SKU:
DL-991XP
Rated 0 out of 5
In stock
| Brand | Dell Compatible |
|---|---|
| Capacity | 40.0Wh / 2600mAh |
| Part Number | 991XP |
Dell 99NF2 Battery for Inspiron 17 7000
SKU:
DL-99NF2
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 15.2V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 56.0Wh / 3500mAh |
| Part Number | 99NF2 |
Dell 9HRXJ Battery
SKU:
DL-9HRXJ
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.2Wh / 3800mAh |
| Part Number | 9HRXJ |
Dell 9JM71 Battery for Latitude 13 5320
SKU:
DL-9JM71
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3680mAh |
| Part Number | 9JM71 |
Dell 9JR2H Battery for Inspiron 13R 14R 15R
SKU:
DL-9JR2H
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 57.7Wh / 5200mAh |
| Part Number | 9JR2H |
Dell 9K1VP Battery
SKU:
DL-9K1VP
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 14.8V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 40.0Wh / 2703mAh |
| Part Number | 9K1VP |
Dell 9KGF8 Battery for Latitude 6430u
SKU:
DL-9KGF8
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 60.0Wh / 5405mAh |
| Part Number | 9KGF8 |
Dell 9KGF8 Battery for Latitude 6430U
SKU:
DL-6430U
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 60.0Wh / 5405mAh |
| Part Number | 9KGF8 |
Dell 9P4D2 Battery for Latitude 3160
SKU:
DL-9P4D2
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 38.0Wh / 3510mAh |
| Part Number | 9P4D2 |
Dell 9Q23 Battery for XPS12 UltraBook
SKU:
DL-9Q23
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 55.0Wh / 7432mAh |
| Part Number | 9Q23 |
Dell 9Q33 Battery for XPS12 UltraBook
SKU:
DL-9Q33
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 55.0Wh / 7432mAh |
| Part Number | 9Q33 |