Showing 337–348 of 666 results
Filter by price
Dell
Dell Inspiron 13 7368 Battery
SKU:
DL-WDX0R
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | WDX0R |
Dell Inspiron 13-5379 battery
SKU:
DL-5379
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | WDX0R |
Dell Inspiron 13R 14R 15R 17R M501 M5010 M5030 N3010 N4010 N5010 N5040 N7010 N7110 Battery
SKU:
DL-0383CW
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 57.7Wh / 5200mAh |
| Part Number | 0383CW |
Dell Inspiron 14 3480 Battery
SKU:
DL-3480
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | WDX0R |
Dell Inspiron 14 3493 Battery
SKU:
DL-3493
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | WDX0R |
Dell Inspiron 14 5480 Battery
SKU:
DL-145480
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | WDX0R |
Dell Inspiron 14 5485 Battery
SKU:
DL-5485
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | WDX0R |
Dell Inspiron 14 7460 battery
SKU:
DL-7460
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | WDX0R |
Dell Inspiron 14-5482 Battery
SKU:
DL-5482
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | WDX0R |
Dell Inspiron 14z-5423 and 15z-5523 battery
SKU:
DL-I14Z
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 44.0Wh / 3964mAh |
| Part Number | 2NJNF |
Dell Inspiron 15 (5558) 3451 3458 3551 Battery
SKU:
DL-M5Y1K
Rated 0 out of 5
In stock
| Brand | Dell Compatible |
|---|---|
| Capacity | 40.0Wh / 2600mAh |
| Part Number | M5Y1K |
Dell Inspiron 15 3501 Battery
SKU:
DL-3501
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 42.0Wh / 3684mAh |
| Part Number | WDX0R |