Showing 625–636 of 666 results
Filter by price
Dell
Dell X29KD Battery for Inspiron M531R
SKU:
DL-X29KD
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 14.8V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 40.0Wh / 2703mAh |
| Part Number | X29KD |
Dell X57F1 Battery for Inspiron 14R
SKU:
DL-X57F1
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5225mAh |
| Part Number | X57F1 |
Dell X7JK1 Battery for Latitude E7420 E7440 E7450
SKU:
DL-X7JK1
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 47.0Wh / 6351mAh |
| Part Number | X7JK1 |
Dell X8VWF Battery for Latitude 12 (7204)
SKU:
DL-X8VWF
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 97.0Wh / 8739mAh |
| Part Number | X8VWF |
Dell X8VWF Battery for Latitude 12 7204
SKU:
DL-X8VWF-2
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 97.0Wh / 8739mAh |
| Part Number | X8VWF |
Dell XCNR3 Battery for Latitude 13 (7370)
SKU:
DL-XCNR3
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.6V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 43.0Wh / 5658mAh |
| Part Number | XCNR3 |
Dell XPS 12 9250 battery
SKU:
DL-129250
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.6V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 30.0Wh / 4020mAh |
| Part Number | 7VKV9 |
Dell XPS 15 9500 battery
SKU:
DL-159500
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 56.0Wh / 4650mAh |
| Part Number | 070N2F |
Dell XPS 15 9510 battery
SKU:
DL-9510
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 56.0Wh / 4650mAh |
| Part Number | 070N2F |
Dell XPS 15 9560 Battery
SKU:
DL-9560
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 56.0Wh / 4912mAh |
| Part Number | H5H20 |
Dell XPS12 Battery
SKU:
DL-XPS12
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 7.4V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 47.0Wh / 6351mAh |
| Part Number | XPS12 |
Dell XPS15 Battery
SKU:
DL-XPS15
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 57.7Wh / 5200mAh |
| Part Number | XPS15 |