Showing 85–96 of 666 results
Filter by price
Dell
Dell 312-1165 Battery for Latitude E5420
SKU:
DL-1165
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5225mAh |
| Part Number | 312-1165 |
Dell 312-1178 Battery for Precision Mobile
SKU:
DL-1178
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 59.9Wh / 5400mAh |
| Part Number | 312-1178 |
Dell 312-1198 Battery for 13R
SKU:
DL-3121198
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 57.7Wh / 5200mAh |
| Part Number | 312-1198 |
Dell 312-1200 Battery for 13R
SKU:
DL-3121200
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 57.7Wh / 5200mAh |
| Part Number | 312-1200 |
Dell 312-1201 Battery for 13R
SKU:
DL-3121201
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 57.7Wh / 5200mAh |
| Part Number | 312-1201 |
Dell 312-1204 Battery for Inspiron 13R 14R 15R 17R M5010 M5030 N3010 N3030 N3110 N4010
SKU:
DL-3121204
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 57.7Wh / 5200mAh |
| Part Number | 312-1204 |
Dell 312-1239 battery
SKU:
DL-3121239
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5200mAh |
| Part Number | 312-1239 |
Dell 312-1239 Battery for Latitude E6120
SKU:
DL-120
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5200mAh |
| Part Number | 312-1239 |
Dell 312-1239 Battery for Latitude e6120 e6220 e6230 e6320 e6330 e6430s Type FRR0
SKU:
DL-120XT
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 86.6Wh / 7800mAh |
| Part Number | 312-1239 |
Dell 312-1239 Battery for Latitude MHPKF
SKU:
DL-MHPKF
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5200mAh |
| Part Number | 312-1239 |
Dell 312-1241 Battery for Latitude e6120
SKU:
DL-1241
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5200mAh |
| Part Number | 312-1241 |
Dell 312-1242 Battery for Latitude e6120
SKU:
DL-1242
Rated 0 out of 5
In stock
| Voltage | 11.1V |
|---|---|
| Brand | Dell Compatible |
| Capacity | 58.0Wh / 5200mAh |
| Part Number | 312-1242 |